Polish English French German Italian Russian

MISJA I CELE


Misją naszej Firmy jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia naszych klientów przy zachowaniu rozsądnej ceny. Misja ta jest realizowana poprzez następujące cele:

 

Terminową realizację:

Termin realizacji opracowywany jest indywidualnie dla każdego zamówienia, po konsultacjach z klientem. Ponadto, posiadamy własną narzędziownię, co znacznie skraca czas realizacji projektu.

Najwyższą jakość surowców:

Do produkcji używamy surowców od sprawdzonych dostawców. Dodatkową gwarancją jakości surowca jest współpraca z akredytowanymi laboratoriami pomiarowymi w Lublinie i Katowicach.

Pomoc na każdym etapie projektu:

Każdy etap projektu jest konsultowany z wykwalifikowaną kadrą oraz klientem. Sprawna komunikacja z klientem jest kluczem do efektywnej współpracy i skraca czas realizacji zamówienia.

Konkurencyjne ceny:

Rozmiar naszego przedsiębiorstwa pozwala na optymalizację kosztów produkcji przy zachowaniu wysokich standardów jakości.

System Zarządzania Jakością:

Posiadamy wdrożony i utrzymany System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Jesteśmy również w trakcie prac nad aktualizacją normy do standardów zawartych w ISO 9001:2015.

Nadzór właścicielski:

Właściciel Zakładu jest zaangażowany na każdym etapie, od projektowania aż do realizacji zamówienia, co stanowi gwarancję najwyższej jakości usług.